X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Hakkımızda

Hakkımızda

Bulut Hizmetlerimiz, Hosting Servislerimiz ve Kurumsal IT Projelerimizle 100'den fazla müşterize 2016'dan beri kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yeni hizmet modelimiz olan KorpCloud.com üzerinden de kolayca, güçlü bulut hizmetlerimizden faydalanılabilinmesi için gerekli çalışmalarımızı yaptık. KORP Cloud güvencesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

KORP.com.tr


 

Değişen ve gelişen dünyamızda, teknolojinin öncülüğünde, standartlar yeniden anlam kazanmakta ve farklılaşmaya uğramaktadır. Güvenliği ön plana alan ve yüksek boyutlu depolamayı kolaylaştırmayı zorunlu kılan bu değişim, bulut hizmetlerinin göz önünde olmasını sağlamıştır.

Yüz binlerce insanın kullandığı ve kurumsallığın temel gereklilik olduğu Cloud Computing yani bulut bilişim sistemleri, Korp ile daha ulaşılabilir bir yapıya bürünmüştür. Düşük maliyet, optimize edilmiş yüksek performans, yönetimi ve takibi kolay arayüz ve düzenli yedekleme fonksiyonları ile Korp Bulut Hizmetleri, halihazırdaki kullanıcıların referansı ile günden güne müşteri portföyünü geliştirmekte, sektöre yön veren anlayışını profesyonelce devam ettirmektedir.

Bursa merkezli kurulan Korp, il sınırlarını aşarak -dijitalin gereklerine de uygun bir dille- bulut hizmetlerine ek olarak hosting ve domain hizmeti de vermektedir.

Marka vizyonu, misyonu ve değerleri için ilgili başlıklara göz atabilir; iletişim kanallarından her türlü dilek, görüş ve önerilerinizi 7/24 iletebilirsiniz.

Misyonumuz

Korp bünyesinde sunulan ve müşteri tarafından talep edilen hizmet ne olursa olsun, teknolojinin geliştirdiği sektörde yönlendirici olmak temel marka sorumluluğudur. Hızlı ve aktif sistemlerde sunulan hizmetlerin sağlıklı işleyen yapıların temel yapı taşı olduğundan hareketle, müşteri deneyimini maksimize etmek Korp’un misyonunu oluşturur.

İşletmeniz için hayati önem taşıma potansiyeline sahip olan verileri, uygulamalarınızın güvenliğine ve daha fazlasına; en üst düzey performansla tekrar ulaşabilmek adına Korp’a güvenebilirsiniz.

Vizyonumuz

Zaman düne göre çok daha hızlı akıyor ve teknolojik farklılaşma kısa sürede sağlanıyor. Bu bilinçle teknolojinin evrimleşmesinde söz sahibi olabilmek ve bulut hizmetlerinde en güvenilir, en güçlü ve yenilikçi altyapıyı sunabilmek Korp’un global vizyonudur.

Size özel olanın daima özel kalması için sektörel gelişimleri küresel çapta takip eden ve güncel eğitimlerle personelini de geliştirmeyi görev edinen Korp, sektörün gereklerini yerine getirmekten öte sektöre yön vermeyi hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Birlikte Gelişim
Teknoloji, paydaşlarla ileri taşınabilecek olan ve sürekli gelişen bir olgudur. Bu bilinçle Korp iç ve dış paydaşlarıyla ortak gelişimi yöntem edinmiş, “hizmet veren olmaktan ziyade ekip üyesi olmak” anlayışıyla hizmet vermeyi benimsemiştir.

İnsana ve İnsanlığa Fayda
Bursa sınırları içerisinde kurulan Korp, geliştirdiği açık kaynaklı çözümleri sınırların dışına taşımayı da başaran yerli bir markadır. Sunduğu hizmetlerde “insana ve insanlığa fayda” değerini gözetir.

Sürekli Gelişim
Değişimi yönlendirmek Ar-Ge ile mümkün olur. Bu anlayışı marka genelinde barındıran ve her biriminde ayrıca oryante eden Korp, sürekli gelişime değerleri arasında yer vermiştir.