X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Hakkımızda

Bulut Hizmetlerimiz, Hosting Servislerimiz ve Kurumsal IT Projelerimizle 100'den fazla müşterize 2016'dan beri kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yeni hizmet modelimiz olan KorpCloud.com üzerinden de kolayca, güçlü bulut hizmetlerimizden faydalanılabilinmesi için gerekli çalışmalarımızı yaptık. KORP Cloud güvencesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Değişen ve gelişen dünyamızda, teknolojinin öncülüğünde, standartlar yeniden anlam kazanmakta ve farklılaşmaya uğramaktadır. Güvenliği ön plana alan ve yüksek boyutlu depolamayı kolaylaştırmayı zorunlu kılan bu değişim, bulut hizmetlerinin göz önünde olmasını sağlamıştır. Yüz binlerce insanın kullandığı ve kurumsallığın temel gereklilik olduğu Cloud Computing yani bulut bilişim sistemleri, KORP ile daha ulaşılabilir bir yapıya bürünmüştür. Düşük maliyet, optimize edilmiş yüksek performans, yönetimi ve takibi kolay arayüz ve düzenli yedekleme fonksiyonları ile KORP Bulut Hizmetleri, halihazırdaki kullanıcıların referansı ile günden güne müşteri portföyünü geliştirmekte, sektöre yön veren anlayışını profesyonelce devam ettirmektedir.

Bursa merkezli kurulan KORP, il sınırlarını aşarak -dijitalin gereklerine de uygun bir dille- bulut hizmetlerine ek olarak hosting ve domain hizmeti de vermektedir. Marka vizyonu, misyonu ve değerleri için ilgili başlıklara göz atabilir; iletişim kanallarından her türlü dilek, görüş ve önerilerinizi 7/24 iletebilirsiniz.

Kurumsal Bilgiler
FİRMA BİLGİSİ

KORP YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

TELEFON NUMARASI

+90 850 888 9060

MAIL ADRESİ

[email protected]

VERGİ DAİRESİ

Çekirge

VERGİ NUMARASI

5791331782

KEP ADRESİ

[email protected]

ADRES BİLGİSİ

Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi 274/1C Nilüfer/Bursa

Misyon ve Vizyon

KORP bünyesinde sunulan ve müşteri tarafından talep edilen hizmet ne olursa olsun, teknolojinin geliştirdiği sektörde yönlendirici olmak temel marka sorumluluğudur. Hızlı ve aktif sistemlerde sunulan hizmetlerin sağlıklı işleyen yapıların temel yapı taşı olduğundan hareketle, müşteri deneyimini maksimize etmek KORP’un misyonunu oluşturur. İşletmeniz için hayati önem taşıma potansiyeline sahip olan verileri, uygulamalarınızın güvenliğine ve daha fazlasına; en üst düzey performansla tekrar ulaşabilmek adına KORP’a güvenebilirsiniz.

Zaman düne göre çok daha hızlı akıyor ve teknolojik farklılaşma kısa sürede sağlanıyor. Bu bilinçle teknolojinin evrimleşmesinde söz sahibi olabilmek ve bulut hizmetlerinde en güvenilir, en güçlü ve yenilikçi altyapıyı sunabilmek KORP’un global vizyonudur. Size özel olanın daima özel kalması için sektörel gelişimleri küresel çapta takip eden ve güncel eğitimlerle personelini de geliştirmeyi görev edinen KORP, sektörün gereklerini yerine getirmekten öte sektöre yön vermeyi hedeflemektedir.

Değerler

Birlikte Gelişim; Teknoloji, paydaşlarla ileri taşınabilecek olan ve sürekli gelişen bir olgudur. Bu bilinçle Korp iç ve dış paydaşlarıyla ortak gelişimi yöntem edinmiş, “hizmet veren olmaktan ziyade ekip üyesi olmak” anlayışıyla hizmet vermeyi benimsemiştir.

İnsana ve İnsanlığa Fayda; Bursa sınırları içerisinde kurulan Korp, geliştirdiği açık kaynaklı çözümleri sınırların dışına taşımayı da başaran yerli bir markadır. Sunduğu hizmetlerde “insana ve insanlığa fayda” değerini gözetir.

Sürekli Gelişim; Değişimi yönlendirmek Ar-Ge ile mümkün olur. Bu anlayışı marka genelinde barındıran ve her biriminde ayrıca oryante eden Korp, sürekli gelişime değerleri arasında yer vermiştir.

Teknoloji Altyapı

Bulut altyapımız son derece güçlü ve sağlam bir yapıya sahiptir. Sistemimiz, N+1 yedekli network yapısıyla tasarlanmıştır, bu sayede olası herhangi bir aksaklıkta sistemlerimiz otomatik olarak yedek sistemlere yönlendirilerek kesintisiz hizmet sunmaya devam eder.

Ayrıca, Tier3+ veri merkezleri tarafında barındırılan altyapımız sayesinde, yüksek güvenlikli, yüksek hızlı ve yüksek erişilebilirlik sağlayan bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, verilerinin güvenli bir şekilde saklandığından emin olabilirler.

Yüksek veri hacmini destekleyen sistemimiz sayesinde, müşterilerimiz büyük miktarda veri depolayabilir ve hızlı bir şekilde işleyebilirler. Bu da iş süreçlerinin hızlanması ve müşteri memnuniyetinin artması anlamına gelir.

Bulut altyapımızın teknoloji altyapısı, müşterilerimize kesintisiz ve güvenli bir hizmet sunmak için tasarlanmıştır.

4 Farklı Lokasyon

+50 Fiziksel Sunucu
800 TB Toplam Veri Hacmi

Tier 3+ Veri Merkezi

N+1 Yedekli Network